loader

Huulikiilto stunning

9813

Kevyesti kimaltava, puuteriroosan sävy

Kosteuttaa ja hoitaa huulia

Kevyesti kimaltava, puuteriroosan sävyinen huulikiilto antaa huulille täyteläisen ilmeen, kauniin kiillon ja kevyen sävyn. Kosteuttavan ja hoitavan huulikiillon koostumus tuntuu huulilla miellyttävältä.

4,90 € / 8 ml

Components / Icons / minusCreated with Sketch. Components / Icons / plusCreated with Sketch.

Ei riittävästi bonuspisteitä, jotta voisit valita lisää tuotteita.

Ei riittävästi bonuspisteitä.

Lisää suosikkituotteeksi

3,0 / 5

Perustuu 17 tuotearvioon. Näytä tuotearviot

Yllätyin miten hyvä on! Kivasti antaa sävyä huuliin ja pitää huulet pehmeinä. Hyvä laatu. Pitäkää tämä valikoimissa ja lisätkää myös erivärejä!

Marjo K.

Täyteläinen huulikiilto, joka kosteuttaa huulia

Dermosil Huulikiilto stunning on täyteläinen, kevyesti kimalteleva, puuteriroosan sävyinen huulikiilto. Kosteuttava huulikiilto hoitaa huulia samalla, kun se tuo huulille kauniin kiillon ja täyteläisen ilmeen. Siinä missä monet huulikiillot jättävät huulet tahmeiksi, mutta Dermosil Huulikiilto stunning ei kuivata tai tahmaa, vaan tuntuu miellyttävältä huulilla.

Huulikiiltoa voi käyttää sellaisenaan ja se sopii erinomaisesti myös huulipunan päälle tuomaan huulille kaunista kiiltoa ja kevyttä sävyä. Pehmeän, kolmiomaisen applikaattorin avulla huulikiiltoa on helppo ja miellyttävä levittää myös tarkkuutta vaativiin kohtiin.

Sisältää antioksidanttista rypäleuutetta, joka edistää kosteuden imeytymistä ihoon sekä kosteuttavaa kandelillavahaa ja skvalaania.

Tuote on vegaaninen.

Tuotesarja: series logo

Kategoria: Huulet

Tarkoitus: Kaunis kiilto ja kevyt sävy huulille.

Käyttöohje: Levitä huulille applikaattorin avulla.

Hajusteet: Hajustamaton

certificate logotype

Hydrogenated Polyisobutene, Octyldodecanol, Hydrogenated Polydecene, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Silica, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Euphorbia Cerifera Cera, CI 77891, Mica, Vitis Vinifera Seed Oil, Squalane, Isopropyl Myristate, Glyceryl Stearate, Glyceryl Oleate, CI 77491, CI 77499, Glycine Soja Oil, Caprylyl Glycol, CI 77492, Phenoxyethanol, Diethylhexyl Syringylidenemalonate, Olus Oil, CI 15850, Hexylene Glycol, Tocopheryl Acetate, Carthamus Tinctorius Seed Oil, Linoleic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Retinyl Palmitate, PEG-8, Tocopherol, Benzyl Alcohol, Ascorbyl Palmitate, Citric Acid, Ascorbic Acid

Suosittelemme sinulle

-39%
Last Chance
product image
product image
4030

Goodwill Orange Sorbet Suihkugeeli

8,00 € 4,90 € / 500 ml

Alin hinta viimeisen 30 päivän aikana: 4,90 €

Osta
-39%
Last Chance
product image
product image
4032

Goodwill Licorice Käsisaippua

8,00 € 4,90 € / 500 ml

Alin hinta viimeisen 30 päivän aikana: 4,90 €

Osta
Bestseller
product image
3026

Kasvopesu

5,90 € / 250 ml

Osta
-15%
Uusi
product image
8160

Hunajahoito hiuksille

19,80 € 16,90 € / 2 x 200 ml

Osta

Tuotearvostelut

3,0/5

reviewer avatar
Marjo K. 14.05.2023

Yllätyin miten hyvä on! Kivasti antaa sävyä huuliin ja pitää huulet pehmeinä. Hyvä laatu. Pitäkää tämä valikoimissa ja lisätkää myös erivärejä!

reviewer avatar
Arja S. 05.05.2023

Ihan paras huulukiilto ikinä! Kaunis sävy, pysyy hyvin.

reviewer avatar
Margita W. 05.05.2023

Hei, jos ilmenee ongelmia tuotteen kanssa tai tuote ei ole mieleinen suosittelemme olemaan yhteydessä asiakaspalveluumme niin voimme auttaa parhaiten.

reviewer avatar
Petriina V. 04.05.2023

Kaunis väri, melko tahmea levittäessä. Miinuksena ikävä maku, jonka vuoksi ei tee mieli käyttää.

reviewer avatar
Annukka P. 06.04.2023

Ihana sävy, ei liian tahmea ja pysyy hyvin huulilla!

reviewer avatar
Varpu P. 24.12.2022

Hyvä kiilto ja edullinen. Ainut miinus on se että korkkiin tuli halkeama ehkä johtuu käyttäjästä.