Gel effect päällyslakka
3730
Väritön päällyslakka, joka tekee kynsistä täyteläiset ja tuo säihkyvän kiillon. Levitä kynsilakkaa värillisen kynsilakan päälle.
4,50 € / 6 ml
Ei riittävästi bonuspisteitä, jotta voisit valita lisää tuotteita.
Ei riittävästi bonuspisteitä.
Dermosil Gel effect päällyslakka on uudenlainen päällyslakka, joka tekee lakatuista kynsistä upean täyteläiset ja antaa niille säihkyvän kiillon.
Gel effect päällyslakka täytelöittää ja kirkastaa värillisen lakan sävyä, antaa kynsille upean kiillon ja pidentää lakkauksen kestoa.
Levitä kynsille haluamasi sävyistä kynsilakkaa. Viimeistele lakkaus levittämällä kynsille kerros Gel effect päällyslakkaa. Lopputulos on ihastuttavan kiiltävä ja tasainen, ihan kuin olisit käynyt manikyyrissä!
Gel effect päällyslakka on vegaaninen ja se on pakattu riittoisaan 6 millilitran pulloon. Ei sisällä hajusteita.
Tuotesarja:
Kategoria: Kynsilakat
Tarkoitus: Päällyslakka, joka tuo kiiltoa ja kestävyyttä värillisen kynsilakan päälle.
Käyttöohje: Levitä Gel effect päällyslakkaa värillisen kynsilakan päälle ja anna kuivua.
Hajusteet: Hajustamaton
Valmistusmaa: Espanja
Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Acrylates Copolymer, Nitrocellulose, Acetyl Tributyl Citrate, Sucrose Benzoate, Isopropyl Alcohol, Benzophenone-1, CI 60725
Kuivuu todella nopeasti ja pitää lakkaukset nättinä!

Hei Elina, mikäli epäilet että saamassasi tuotteessa on jotain vikaa pyydämme että otat yhteyttä suoraan asiakaspalveluumme niin voimme parhaiten auttaa.
Ostin tyhmänä tätä lakkaa kaksi pulloa, lakka on täysin luokaton! Annoin yhden pullon äidilleni, hän kertoi jälkeen päin että huono lakka kun ei kuivu. Ihmettelin asiaa ja kokeilin tuotetta myös omasta pullostani, sama lopputulos: ei kuivu! En suosittele tätä päällyslakkaa kenellekään.
Kiiltää kyllä lakan päällä, mutta ei kestä yhtä hyvin kuin edellinen päällyslakka. Muutaman päivän päästä alkaa lakka lohkeilemaan sormen päistä vaikka lakkaa olisi alla kaksikin kerrosta. Pettymys tämä tuote...
Harmittelin aikaisemmin vanhan geelilakan poistumista, mutta kyllä tääkin toimii mainiosti! Tätä pitää laittaa niin että kauhoo sudilla pullosta kynnelle niin paljon kun kynteen mahtuu/pysyy. Kuivuu silti nopeasti ja kynnet kestää virheettömänä uimiset, siivoukset, tiskaamiset yms. päivästä toiseen. Ihan paras tuote!!!
Hieno kiilto, mutta lohkeilee pois jo parin päivän päästä lakkauksesta. Ei tunnu kestävän saunaa eikä käsien pesua.