Puhdistusvaahto
3824
Öljytön puhdistusvaahto normaalille ja kuivalle iholle. Silkinpehmeä kasvojen puhdistusvaahto sopii päivittäiseen kasvojen puhdistukseen ja poistaa myös vesiliukoisen meikin. Tuote pehmentää ihoa ja auttaa huolehtimaan kosteustasapainosta.
800 P / 150 ml
Ei riittävästi bonuspisteitä, jotta voisit valita lisää tuotteita.
Ei riittävästi bonuspisteitä.
Öljytön puhdistusvaahto normaalille ja kuivalle iholle
Jos olet silkinpehmeiden puhdistustuotteiden ystävä, tämä öljytön puhdistusvaahto on sinua varten. Dermosil Puhdistusvaahto sopii erinomaisesti normaalin ja kuivan ihotyypin päivittäiseen puhdistukseen ja se poistaa tehokkaasti myös vesiliukoisen meikin.
Kasvojen puhdistusvaahto auttaa ihoa säilyttämään kosteustasapainonsa, eikä se kuivata ihoa. Se sisältää mietoja, puhdistavia tensidejä ja kosteuttavaa glyseriiniä. Vaahdon sisältämä pantenoli auttaa ihoa säilyttämään kosteustasapainonsa, pehmentää ja lievittää ihoärsytystä.
Kastele kädet ja pumppaa pulloa 1–2 kertaa, jotta saat kämmenelle sopivan määrän vaahtoa. Levitä vaahtoa kasvoille pehmein liikkein ja huuhtele kasvot huolellisesti vedellä.
Puhdistusvaahto kasvoille on miedosti hajustettu. Tuote on vegaaninen.
Säilytä pullo pystyasennossa ja suojaa se kuljetettaessa. Korkin löystyessä nestemäinen sisältö voi valua ulos.
Tuotesarja:
Kategoria: Puhdistustuotteet
Tarkoitus: Öljytön puhdistusvaahto kasvojen iholle. Sopii normaalin ja kuivan ihon puhdistukseen.
Käyttöohje: Kastele kädet, pumppaa 1–2 kertaa pullon pumpusta vaahtoa kämmenelle. Hiero kevyesti vaahtoa kasvojen iholle ja huuhtele.
Ihotyyppi: Kuiva; Normaali; Ikääntyvä
Hajusteet: Miedosti hajustettu
Valmistusmaa: Ruotsi
Aqua, Caprylyl/Capryl Glucoside, Polysorbate 20, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauroyl Glutamate, Glycerin, Parfum, Sodium Benzoate, Citric Acid, Propylene Glycol, Trisodium Sulfosuccinate, Betaine, Panthenol, Disodium EDTA, Diethylhexyl Syringylidenemalonate, Xanthan Gum, Caprylic/Capric Triglyceride, Chondrus Crispus Extract, Anise Alcohol, Sodium Sulfate, CI 42051
Ihanaa, että tässä on vähän tuoksuakin! Olen kyllästynyt tuoksuttomiin tuotteisiin, vaikka tiedänkin, että niitä tarvitaan. Itse kaipaan hiukan ylellisyyttä elämääni. Ja tuote on hyvä kaikin puolin.
Tä on mun Lempi puhdistus aine. Poistaa kaikki meikit, ja sopii kans jos on ripsienpidennykset.
Luottotuote 🤩 sopii myös ripsienpidennyksille.
Puhdistaa hellävaraisesti ja tehokkaasti. Iholle jää mukava tunne. Jos oikein voimakas meikki on niin saattaa joutua puhdistamaan kahteen kertaan. Hyvä tuote, suosittelen. Itsellä pintakuiva iho.
Täydellinen kuivalle iholle! Ei jätä ihoa kireäksi ja puhdistaa meikit mennessään.
Virkistävä ja hyväntuoksuinen putsari, joka tekee kasvojenpesusta ilon.