Vitamin E Ihonhoitovoide
3085
Kevyt kosteuttava ja hoitava vartalovoide
Normaalille ja kuivalle iholle
Paras vartalovoide on kevyt, kosteuttava ja hoitava! Vitamin E Ihonhoitovoide on suojaava ja hoitava kosteusvoide normaalille ja kuivalle iholle. Kosteuttava voide sisältää ihoa eheyttävää allantoiinia sekä E-vitamiinia, joka hidastaa ihon vanhenemista ja parantaa ihon kykyä sitoa kosteutta.
8,50 € / 500 ml
Ei riittävästi bonuspisteitä, jotta voisit valita lisää tuotteita.
Ei riittävästi bonuspisteitä.
Paras vartalovoide on kevyt, kosteuttava ja hoitava
Vitamin E Ihonhoitovoide on kevyt, koko vartalolle soveltuva suojaava ja hoitava kosteusvoide kuivalle ja normaalille iholle.
Paras vartalovoide sisältää E-vitamiinia, joka hidastaa ihon vanhenemista ja parantaa sen kykyä sitoa kosteutta. Allantoiini antaa voiteelle ihoa elvyttävän ja rauhoittavan vaikutuksen.
Nopeasti imeytyvässä voiteessa on mieto hypo parfum -tuoksu. Tuotteesta löytyy myös täyttöpussi.
Tuotesarja:
Kategoria: Kosteusvoiteet & vartalovoit
Tarkoitus: Hoitava kosteusvoide koko vartalolle.
Käyttöohje: Levitä voidetta vartalolle ja anna imeytyä.
Ihotyyppi: Normaali; Kuiva
Hajusteet: Hypoparfum®
Valmistusmaa: Ruotsi
Aqua, Stearic Acid, Isopropyl Myristate, Propanediol, Cetyl Alcohol, Urea, Glycol Distearate, Capryloyl Glycerin/Sebacic Acid Copolymer, Phenoxyethanol, Stearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii Butter, Diheptyl Succinate, Polysorbate 80, Triethanolamine, Dimethicone, Parfum, Tocopheryl Acetate, Lactic Acid, Allantoin, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin, CI 17200
Saatavilla tuotesetissä
Ostetaan yleensä yhdessä

Vitamin E Ihonhoitovoide 8,50 €

Vitamin E Ihonhoitovoide täyttöpussi 7,90 €
16,40€
molemmat tuotteet yhteensä
Voisiko saada E-vitamiinivoidetta TUOKSUTTOMANA? tämä tai jokin muun
En yleensä arvioi tuotteita, mutta tämä rasva sai pehmennettyä ihoni pienistä näppylöistä jo kahden viikon käytöllä 😍 nyt iho on todella pehmeä ja näpytön!
Pakko antaa edes yksi tähti kätevästä pumppupullosta. Muuten koko tuote menee roskiin järkyttävän tuoksun vuoksi joka tarttuu vaatteisiin. Eka dermon rasva joka pettää näin pahasti, harmi..
Haisee eltaaltuneelle ja haju tarttuu aamutakkiin ja muihinkin vaatteisiin. En pystynyt käyttämään kuin hetken, kun oli pakko luovuttaa epämiellyttävän hajun takia.
Pahan hajuinen ja kevyt perusvoide.
Kevyt kosteusvoide. Kiva mieto tuoksu, kaunis pakkaus. Oma iho vaatii ainakin talvella tuhdimpaa kosteutusta.