loader

Apple Ihonhoitovoide

4143

Riittoisa koko!

Riittoisa, kosteuttava ja ihoa hoitava vartalovoide koko perheelle. Ihonhoitovoide imeytyy nopeasti ihoon tehden ihosta pehmeän ja kosteutetun tuntuisen. Raikkaassa vihreän omenan tuoksussa on mukana päärynän ja persikan sävyjä.

8,50 € / 500 ml

Components / Icons / minusCreated with Sketch. Components / Icons / plusCreated with Sketch.

Ei riittävästi bonuspisteitä, jotta voisit valita lisää tuotteita.

Ei riittävästi bonuspisteitä.

Lisää suosikkituotteeksi

3,6 / 5

Perustuu 11 tuotearvioon. Näytä tuotearviot

Ihanan raikas tuoksu! Kosteuttaa hyvin ja imeytyy nopeasti

Liisa V.

Kosteuttava vartalovoide koko perheen kuivalle iholle

Apple Ihonhoitovoide on raikas, vihreän omenan tuoksuinen kosteuttava ja ihoa hoitava voide koko perheen iholle. Vartalovoide imeytyy nopeasti ihoon tehden ihosta pehmeän ja kosteutetun tuntuisen. Raikkaassa vihreän omenan tuoksussa on mukana päärynän ja persikan sävyjä. Ihonhoitovoide on riittoisassa 500 millilitran pumppupullossa.

Kosteuttava vartalovoide sisältää runsaasti glyseriiniä, joka kosteuttaa ihoa tehokkaasti. Voiteen sisältämä karbamidi parantaa ihon kosteudensitomiskykyä samalla kun sheavoi pehmentää ja hoitaa ihoa. Tuote on vegaaninen.

Tuote sopii yli 1-vuotiaille lapsille.

Classic-sarjan riittoisiin ja raikkaisiin omena-tuotteisiin kuuluu myös Apple Suihkugeeli, Apple Käsisaippua, Apple Käsivoide ja Apple Deo Roll-On. Katso kaikki omenatuotteet

Tuotesarja: series logo

Kategoria: Kosteusvoiteet & vartalovoit

Tarkoitus: Vartalon ihon kosteuttamiseen.

Käyttöohje: Levitetään puhtaalle ja kuivalle iholle kevyesti pyörivin liikkein.

Ihotyyppi: Normaali

Hajusteet: Hypoparfum®

Valmistusmaa: Ruotsi

certificate logotype

Aqua, Isopropyl Palmitate, Glyceryl Stearate, Propanediol, Polyglyceryl-6 Palmitate/Succinate, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Urea, Butyrospermum Parkii Butter, Cetearyl Alcohol, Phenoxyethanol, Glycerin, Stearyl Alcohol, Parfum, Acacia Senegal Gum, Xanthan Gum, Tocopheryl Acetate, Ethylhexylglycerin, Allantoin, Lactic Acid, Citric Acid

Ostetaan yleensä yhdessä

product bundle image

Apple Ihonhoitovoide 8,50 €

+
product bundle image

Apple Suihkugeeli 6,90 €

15,40€
molemmat tuotteet yhteensä

Aiheeseen liittyvät artikkelit

Suosittelemme sinulle

-39%
Last Chance
product image
product image
4030

Goodwill Orange Sorbet Suihkugeeli

8,00 € 4,90 € / 500 ml

Alin hinta viimeisen 30 päivän aikana: 4,90 €

Osta
-39%
Last Chance
product image
product image
4032

Goodwill Licorice Käsisaippua

8,00 € 4,90 € / 500 ml

Alin hinta viimeisen 30 päivän aikana: 4,90 €

Osta
Bestseller
product image
3026

Kasvopesu

5,90 € / 250 ml

Osta
-15%
Uusi
product image
8160

Hunajahoito hiuksille

19,80 € 16,90 € / 2 x 200 ml

Osta

Tuotearvostelut

3,6/5

reviewer avatar
Merja M. 10.12.2022

Imeytyy nopeasti ihoon, mikä tuntuu olevan ainoa plussa tästä tuotteesta. Mihin on hävinnyt Classicin ihonhoitovoide..

reviewer avatar
Elli V. 24.11.2022

Plussaa riittoisasta pullosta ja siitä, että tuote tuoksuu siltä miltä luvataan, vaikka tuoksu onkin mieto. Kuitenkin jäin kaipaamaan entisiä suosikkiani punaista appelsiinia, tämä ei kuitenkaan ollut niin mieleinen kuin se.

reviewer avatar
Johanna J. 26.09.2022

Ihana raikas omenan tuoksu. Tuoksu on tosin voimakas, joten hajuherkille voi olla liikaa. Itse pidän. Kuivuu nopeasti ja tekee ihosta ihanan pehmeän. Jää ehdottomasti käyttöön.

reviewer avatar
Anni T. 16.09.2022

Tuoksu tuo mieleen kirpeän vihreän omenakarkin, tykkään! Miellyttävältä body lotionilta vaikuttaa. Tilaan kyllä jahka edellinen body lotion loppuu.

reviewer avatar
Heidi S. 06.09.2022

Imelä ja liian vahva minun makuuni. Tuo mieleeni hajuveden, jota käytin 40v sitten...

reviewer avatar
Dermosil A. 05.09.2022

Hei Krista, tämän hetkisen tietojen mukaan tuote 3001 Original ihonhoitovoide ei ole lähiaikoina poistumassa valikoimastamme.