Aqua, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behentrimonium Chloride, Piroctone Olamine, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Lactic Acid, Dipalmitoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Isopropyl Alcohol, Sodium Benzoate, Ceteareth-20, Potassium Sorbate, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Limonene
Tuotearviot
Arvioi tämä tuote
Sinun tulee olla sisäänkirjautuneena arvioidaksesi tuotteen.
Kirjaudu sisäänKäytän yhdessä shampoon kanssa. Hilseily vähentynyt ihan huomattavasti! Käytän tätä tuotetta välillä kuurina, välillä ajoittain.
Loistava shampoo. Päänahka kuivuu, hilseilee ja kutisee talvisin vereslihalle ja tämä on ainoa tuote mikä on helpottanut vaivaa. Viikon käytöllä päänahan kunto parani huomattavasti. Nyt vakikäytössä ollut vuoden ja ongelmat ovat pysyneet poissa.
Asiakaspalvelulle: Kun käyn läpi kommenttikenttiä näissä eri tuotteissa, niin pumppupulloja on kehuttu. Ja juuri ne pumppupullot olette poistaneet. Hmm.
Hei Anna-Mari! Kiitos viestistäsi. Uudistamme tuotevalikoimaamme aika ajoin. Pyrimme tarjoamaan mahdollisimman laajan ja asiakkaita tyydyttävän valikoiman tuotteita, jotka vastaisivat monien ihmisten tarpeisiin. Tarkastelemme aina tuotevalikoimaamme kokonaisuutena ja siinä huomioidaan useita vaikuttavia tekijöitä. Niitä ovat mm. tuotteeseen kohdistuva kysyntä, asiakkailta saatu asiakaspalaute, tuotteen valmistustekniset syyt ja raaka-aineiden saatavuus sekä eri tuotesarjojen oleminen osa kokonaisvalikoimaamme. Valitettavasti välillä tulee tilanteita, joissa syystä tai toisesta valikoimassa olevia tuotteita poistuu tai muutetaan, mutta emme tee sellaisia muutoksia kevyin perustein vaan jokaiselle muutokselle valikoimassa on aina vahvat syynsä. Välitän viestisi eteenpäin myös tuotekehittelyymme.