Lengthening Wonder ripsiväri
4068
Vedenkestävä ripsiväri
Pidentää, tuuheuttaa ja taivuttaa
Vedenkestävä ripsiväri ei jätä sinua pulaan! Pidentävä ripsiväri, joka myös tuuheuttaa ja taivuttaa ripsiä sekä pitää huolta ripsien kunnosta. Vedenkestävyydestä huolimatta ripsivärin poisto onnistuu meikinpoistoaineella.
720 P / 10 ml
Ei riittävästi bonuspisteitä, jotta voisit valita lisää tuotteita.
Ei riittävästi bonuspisteitä.
Vedenkestävä ripsiväri – pidentävä ripsiväri tuuheuttaa ja taivuttaa
Lengthening Wonder ripsiväri on pidentävä ripsiväri, joka myös tuuheuttaa ja taivuttaa ripsiä tehden niistä täydelliset ja näyttävät. Jos haaveilet täydellisen pitkistä ripsistä, ihastut tähän!
Vedenkestävä ripsiväri on täydellinen ripsarivalinta tlanteessa kuin tilanteessa ja säällä kuin säällä! Ripsiväri ei jätä pulaan missään tilanteessa, sillä sen vedenkestävä koostumus pysyy paikoillaan niin kesä- kuin räntäsateessa sekä uimareissullakin. Vedenkestävyydestä huolimatta ripsivärin poisto onnistuu meikinpoistoaineella, kevyesti painaen ripsiä sormien välissä.
Intensiivisen musta ripsiväri pitää huolta myös ripsien kunnosta, sillä E-vitamiini, pantenoli, arganöljy ja mangon siemenöljy ravitsevat ripsiä ja auttavat niitä pysymään hyväkuntoisina.
Tuote on hajustamaton ja vegaaninen.
Tuotesarja:
Kategoria: Ripsivärit
Tarkoitus: Pidentää, tuuheuttaa ja taivuttaa ripsiä tehden niistä täydelliset ja näyttävät.
Käyttöohje: Poista ripsiväri meikinpoistoaineella ja kostutetuilla vanulapuilla.
Hajusteet: Hajustamaton
Aqua, CI 77499, Sorbitan Olivate, PPG-17/IPDI/DMPA Copolymer, Copernicia Cerifera Cera, Oryza Sativa Cera, Stearic Acid, Glycerin, Phenoxyethanol, Hydroxyethylcellulose, VP/Hexadecene Copolymer, Sorbitol, Aminomethyl Propanol, Tocopherol, Bis-PEG/PPG-16/16 PEG/PPG-16/16 Dimethicone, Dimethicone, Argania Spinosa Kernel Oil, Mangifera Indica Seed Oil, Isopropyl Myristate, Panthenol, Caprylic/Capric Triglyceride, Bambusa Vulgaris Leaf/Stem Extract, Iodopropynyl Butylcarbamate
Hyvin toimiva ja helppokäyttöinen ripsiväri, joka pysyy aivan loistavasti varisematta koko päivän. Poistaminen onnistuu lämpimällä vedellä ja viimeistely silmämeikinpoistoaineella.
Pysyy liian hyvin. En saa pois lämpimällä vedellä tai sillä "hauduttamalla", en meikkiputsari-kasvomaito kombinaatiolla. Jää muovisia koppuroita pitkin naamaa ja niitä saa sitten huuhdella ja pyyhkiä tovin. En koe tuuheuttavaksi tai pidentäväksi, ripset jää paakkuun. Plussaa siitä, että ei todellakaan leviä hikitreeneissä tai uimareissulla.
Tämän ripsivärin poistaminen vie ripset samalla. Liiankin kestävä.
Pysyy yhtä hyvin kun muut luotto 38c ripsivärit! Ohuesti kerrostamalla tulee erotellut ja pitkät ripset. Tosi helppo myös poistaa lämpimällä vedelle ilman meikinpoistoainetta.
Pitkästä aikaa löytyi taas suosikkiripsari! Pysyy tuulet ja tuiskut, mutta lähtee kuitenkin nätisti puhdistusvaahdolla ja lämpimällä vedellä. Ripsistä tulee tuuheat ja nätit. Toivottavasti pysyy myynnissä pitkään, koska tätä ostan jatkossakin. :)
Tosi hyvä ripsari. Pysyy koko päivän, ei tartu luomille eikä varise.