

Rannalla
price_label
24,90 € / 500 ml + 500 mlproduct_seriesLabel
product_reviewsLabel
product_certificateLabel
product_detailedDescriptionLabel
Kesäinen setti lahjaksi!
Kesäinen Rannalla-setti sopii lahjaksi ja kesäviemiseksi, mutta on kiva hankinta myös itselle. Settiin kuuluu kaunis Panorama West käsisaippua, raikas After sun suihkugeeli ja tyylikäs Panorama kylmälaukku.
Panorama West käsisaippua kutsuu sinut länsirannikolle nauttimaan suolaisesta merituulesta ja sileästä rantahiekasta. Saippua pesee kädet puhtaiksi hellävaraisesti ja ihastuttaa pirteän hedelmäisellä tuoksullaan, jossa on mukana vivahteita pohjoisista marjoista, kuten lakasta, vadelmasta sekä musta- ja punaherukasta. Saippua sisältää koivunmahlaa ja betaiinia, jotka hoitavat ihoa. Saippuassa on käytetty myös mäntyuutetta, jolla on antioksidanttisia ominaisuuksia.
Raikas After sun suihkugeeli antaa iholle kaivattua virkistystä auringossa oleilun jälkeen. Suihkugeeli hoitaa kesäauringon lämmittämää ihoa tehden siitä puhtaan raikkaan. Suihkugeelissä on raikas ja viileä tuoksu, jossa on vivahteita sitruunasta, mandariinista, jasmiinista ja aloe verasta. Suihkugeelin ainutlaatuinen koostumus sisältää hoitavaa ja rauhoittavaa aloe veraa sekä kosteuttavaa glyseriiniä. Mentoli raikastaa ihoa antaen mukavan viileän virkistävän tunteen auringon paahtamalle iholle.
Kauniin vaaleansininen Panorama kylmälaukku pitää eväät viileinä kesän menoissa. Kylmälaukku on reppumallinen, mikä tekee ruokien ja juomien kuljettamisesta helppoa. Kylmälaukku on 23 cm leveä, 15 cm syvä ja 28 cm korkea. Tyylikkäässä kylmälaukussa on säädettävät olkahihnat ja näppärä kantokahva. Laukun läppä aukeaa vetoketjulla.
product_informationLabel

