loader

Huulivoide licorice

7008

Herkullinen lakritsin tuoksu!

Vegaaninen

Huulivoide licorice on väritön huulivoidekynä, jonka kosteuttavat ainesosat sulautuvat huulille kosteuttaen koko päivän. Jos rakastat lakritsia, niin tämä on sinun valintasi, sillä vegaaninen huulivoide tuoksuu ja maistuu herkulliselta lakritsilta!

490 P / 2,5 g

Alin hinta viimeisen 30 päivän aikana: 3,50 €

Components / Icons / minusCreated with Sketch. Components / Icons / plusCreated with Sketch.
Kirjaudu sisään ostaaksesi tuote

Ei riittävästi bonuspisteitä, jotta voisit valita lisää tuotteita.

Ei riittävästi bonuspisteitä.

Lisää suosikkituotteeksi

2,5 / 5

Perustuu 7 tuotearvioon. Näytä tuotearviot

Ihana piristävä uutuustuote ja koostumus miellyttävä, kun ei ollut liian rasvainen eli pysyy hyvin huulilla.

Anne P.

Vegaaninen huulivoide tuoksuu lakritsilta

Huulivoide licorice on väritön huulivoidekynä, jonka kosteuttavat ainesosat sulautuvat huulille kosteuttaen koko päivän. Huulirasva kosteuttaa ja ravitsee huulia. Jos rakastat lakritsia, niin tämä on sinun valintasi, sillä väritön huulivoide tuoksuu ja maistuu herkulliselta lakritsilta!

Huulivoide licorice sisältää runsaasti huulia pehmentävää luomulaatuista kookosöljyä ja huulten ihoa suojaavaa E-vitamiinia.

Puista, teroitettavaa huulivoidekynää voi helposti teroittaa valikoiman Duo teroittimella.

Huulivoide on vegaaninen.

Tuotesarja: series logo

Kategoria: Huulivoiteet

Tarkoitus: Kosteuttaa ja hoitaa huulten ihoa.

Hajusteet: Miedosti hajustettu

Valmistusmaa: Italia

certificate logotype

Cocos Nucifera Oil, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Silica, C10-18 Triglycerides, Copernicia Cerifera Cera, Tribehenin, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Aroma, Oryzanol, Tocopherol, Glyceryl Caprylate, Limonene

Ostetaan yleensä yhdessä

product bundle image

Huulivoide licorice 4,90 € 3,50 €

+
product bundle image

Duo teroitin 4,90 €

8,40€
molemmat tuotteet yhteensä

Aiheeseen liittyvät artikkelit

Suosittelemme sinulle

-24%
product image
9894

Keittiökäsisaippua retiisi

5,90 € 4,50 € / 290 ml

Alin hinta viimeisen 30 päivän aikana: 4,50 €

Osta
4146

Vitamin E Päivävoide SPF

8,90 € / 50 ml

Osta
4113

2-in-1 Sävyttävä päivävoide

10,50 € / 25 ml

Osta
Bestseller
product image
3026

Kasvopesu

5,80 € / 250 ml

Osta

Tuotearvostelut

2,5/5

reviewer avatar
Varpu P. 24.12.2022

Ihana tuote kiva tuoksu ja kosteuttaa huulet hyvin.

reviewer avatar
Jonna O. 09.10.2022

Vaatii jatkuvaa teroittamista eikä maistu lakritsille yhtään. Koostumus on kuitenkin omasta mielestäni sopivan paksua kuiville huulille.

reviewer avatar
Johanna J. 26.09.2022

Voiteen koostumus on ihan ok. Tuotteelle luvataan että tuoksuu ja maistuu herkulliselta lakritsilta, jonka vuoksi tuotteen ostinkin. Huulivoide maistuu kuitenkin kitkerältä eikä lakritsia juurikaan haista.

reviewer avatar
Pirjo A. 23.09.2022

Petyin koska tuoksu niin mieto etten lakritsia siinnä huomaa 😕 teroittaa pitäisi usein

reviewer avatar
Riikka K. 15.09.2022

Voide itsessään on täydellinen, maku ja koostumus juuri oikeat. Kynä on ideana hieno, mutta hiukan hankala. Kahden voitelukerran jälkeen pitää jo teroittaa, eli ei oikein laukku-rasvana voi käyttää. Ehkä siis perinteinen huulivoidepuikko sopisi hieman paremmin. Nykyään niitäkin hylsyjä saa tehtyä ekologisesti ja kierrätettävänä.

reviewer avatar
Anne P. 12.09.2022

Ihana piristävä uutuustuote ja koostumus miellyttävä, kun ei ollut liian rasvainen eli pysyy hyvin huulilla.