Syringa Deo Roll-On
7089
Tehokas ja pitkävaikutteinen
Raikas kesätuoksu
Tehokas antiperspirantti pitää kainalot kuivina koko päivän samalla, kun tuotteen koostumus pitää huolta kainaloiden ihosta. Raikkaan makea syreenin kukkaistuoksu.
3,90 € / 75 ml
Ei riittävästi bonuspisteitä, jotta voisit valita lisää tuotteita.
Ei riittävästi bonuspisteitä.
Tehokas ja pitkävaikutteinen antiperspirantti pitää kainalot kuivina kesällä
Syringa Deo Roll-On on erittäin tehokas ja pitkävaikutteinen antiperspirantti, johon voit luottaa joka tilanteessa. Deodorantti kuivuu nopeasti ja pitää kainalot raikkaana ja kuivina koko päivän. Deodorantti sisältää ihoa rauhoittavaa ja puhdistavaa syreeniuutetta. Raikkaan makea syreenin kukkaistuoksu hivelee aisteja.
Triple Technology -antiperspiranttiemme teho perustuu kolmen aktiiviaineen yhteisvaikutukseen. Aktiiviaineiden ansiosta deodorantti toimii tehokkaasti antiperspiranttina, estää hienhajua ja kuivuu nopeasti jättäen miellyttävän raikkaan tunteen iholle. Tehokkuutensa lisäksi deodorantti pitää myös huolta kainaloiden ihosta.
Deodorantti on vegaaninen.
Tutustu myös muihin Syringa-tuotteisiin!
Kategoria: Deodorantit
Tarkoitus: Ehkäisemään ja estämään hienhajua kainaloiden alueella.
Käyttöohje: Levitä puhtaalle kainalon iholle ja anna kuivua.
Ihotyyppi: Kuiva; Normaali; Sekaiho; Rasvoittuva; Nuori; Ikääntyvä
Hajusteet: Miedosti hajustettu
Valmistusmaa: Ruotsi
Aqua, Aluminum Chlorohydrate, Steareth-2, Dicaprylyl Carbonate, Steareth-21, Sodium Chloride, Propanediol, Tapioca Starch Polymethylsilsesquioxane, Parfum, Glycerin, C12-13 Alkyl Lactate, Tocopheryl Acetate, Linalool, Hexyl Cinnamal, Syringa Vulgaris Extract, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Benzyl Cinnamate
Ostetaan yleensä yhdessä

Syringa Deo Roll-On 3,90 €

Syringa Suihkugeeli 7,50 €

Syringa Vartalosuihke 8,50 €
19,90€
kaikki tuotteet yhteensä
Aiheeseen liittyvät artikkelit
En ole aiemmin käyttänyt Dermosilin deodorantteja, ja yllätyin täysin miten tehokas tämä on. Tuoksu on mieto ja aivan oikean syreenin tuoksuinen. Aluksi mietin että vähän kallis markettituotteisiin verrattuna, mutta tässä onkin tuplasti enemmän kuin tavallisissa purkeissa! Tilaan kesän lopulla varastoon pari, ja mielelläni uusia tuoksuja myös. Ei mitään pahaa sanottavaa, kuivuu nopeasti, ei tahmaa eikä jätä jälkiä. Olen todella tyytyväinen tuotteeseen.
Deodorantti toimii hyvin, kainalot pysyvät raikkaan tuoksuisina koko päivän. Tuoksuu aivan oikealta syreeniltä!
Suloinen houkutteleva tuoksu, mutta muuttui kainaloissa pistäväksi parissa tunnissa. Ei toimi minun "hormonaalisten ominaistekijöiden" kanssa. Toivottavasti toisilla toimii, kun tuoksu itsessään on mieto ja puteli on ihanan värinen!
Tämä dödö taitaa jäädä käyttämättä, tuoksu ei miellytä. "raikas kesätuoksu" ei mielestäni kuvaa tuotetta