



Kasvosuihketrio
Kolme kasvosuihketta saa ihon tuntuaan hyvältä
Kasvosuihketrio sisältää kaiken, mitä ihosi tarvitsee tuntuakseen hyvältä. Yksi kasvosuihkeista virkistää väsynyttä ihoa, yksi tehokosteuttaa ja yksi rauhoittaa kuivaa ja ärtynyttä ihoa.
- Kolme kotimaista kasvosuihketta kauniissa lahjapakkauksessa
- Jokainen kasvosuihke vastaa ihon eri tarpeisiin
- Kolme hurmaavaa tuoksua, jotka huokuvat joulun tunnelmaa
Kolme kasvosuihketta ihon eri tarpeisiin
Sweet Orange Kasvosuihke on virkistävä kasvosuihke, joka antaa iholle kaunista hehkua. Kasvosuihke sisältää ihoa heleyttävän yhdistelmän niasiiniamidia, greippiuutetta ja glyseriiniä. Raikas ja pirteä appelsiinituoksu muistuttaa juuri kuoritusta appelsiinista!
Very Berry Kasvosuihke on kosteuttava kasvosuihke kuivalle ja väsyneelle iholle, joka kaipaa virkistystä. Kasvosuihke sisältää kosteuttavan yhdistelmän puolukkauutetta ja pentavitinia. Tuoksussa yhdistyvät ihanat mustikan, mulperin ja vaniljan vivahteet.
Soft Ginger Kasvosuihke on rauhoittava ja kosteuttava kasvosuihke kuivalle ja ärtyneelle iholle. Sisältää ihoa rauhoittavan yhdistelmän inkivääriuutetta, allantoiinia, bisabololia ja pantenolia. Tuoksussa yhdistyvät elegantti inkivääri, sitrushedelmät sekä jouluiset mausteet, kuten kardemumma ja kaneli.
Näin käytät kasvosuihketta
Valitse kasvosuihke ihosi tarpeen mukaan. Suihkauta kasvosuihketta koko kasvojen iholle ja anna imeytyä.
Kasvosuihkeen voi suihkuttaa puhtaalle kasvojen iholle ennen seerumin ja kasvovoiteen levittämistä tai sen voi suihkuttaa kasvovoiteen päälle. Kasvosuihketta voi suihkauttaa myös meikin päälle raikastamaan ihoa. Käytä kasvosuihketta tarvittaessa aamuin illoin tai päivän mittaan raikastamaan ihoa.
Kasvosuihketrio sisältää:
Sweet Orange Kasvosuihke, 150 ml (hypoparfum)
Very Berry Kasvosuihke, 150 ml (miedosti hajustettu)
Soft Ginger Kasvosuihke, 150 ml (miedosti hajustettu)
Lahjapakkaus


Poista pumppu, kierrätä tyhjä pullo muovinkeräykseen ja pumppu energiajätteeseen.
Pauliina A. tuotetestaaja
Ihanan jouluiset tuoksut, etenkin Very Berry. Olen käyttänyt meikin alla sekä päällä. Antaa jouluisen raikkauden treenin jälkeen.


